Marketing Strategy – Ferrell & Hartline

marketingstrategybookMarketing Strategy 5th ed. – G. Ferrell, M. Hartline

Shkarko (22 Mb)

Një libër shumë cilësor i botuar së fundmi në vitin 2011. Jepet një pasqyrim i plotë i marketingut, që nga situata aktuale dhe nevoja e marketingut në ekonominë e sotme, zbulimi i oportuniteteve në treg, krijimi i strategjive marketing dhe implementimi i tyre deri në zbatimin e plotë. Gjithashtu, në libër do të gjeni disa raste studimi interesante dhe materiale ndihmëse për të hartuar apo kuptuar plane marketingu.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s