Çfarë mund ta pengojë realizimin e shitjes, edhe nëse bëni gjithçka mirë?

Ju mund të shkoni në takim tek një biznes për të shitur produktin tuaj dhe të jeni super të përgatitur dhe të bëni një prezantim të shkëlqyer. Por përsëri, nëse nuk plotësoni edhe këtë faktor kyç, rrezikoni që i gjithë mundi t’ju shkojë dëm. Ndiqni videon më poshtë për më shumë dhe mos harroni të bëni Subscribe në kanalin tonë në Youtube për më shumë video.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s