Çfarë ka thënë Steve Jobs rreth suksesit të organizimit në Apple?

Sjellim për ju këtë pjesë të shkëputur nga një intervistë e Steve Jobs, në të cilën ai flet rreth çështjeve të menaxhimit të burimeve njerëzore në kompaninë e drejtuar prej tij “Apple”. Ai tregon çelësin e suksesit të organizimit dhe cila është puna e përditshme e tij që i jep kompanisë produktet shumë të kërkuara në treg. Shikim të këndshëm!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s