Ja si vepron një lider i vërtetë!

Videoja e mëposhtme nuk ka nevojë për shumë komente. Në të, tregohet artistikisht fuqia e një lideri për të ndryshuar gjërat për mirë, për të organizuar dhe për të motivuar njerëzit rreth tij. Ju ftoj ta ndiqni!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s